Yhteys- ja vastuuhenkilöitä 2019

TEHTÄVÄ

YHTEYSHENKILÖITÄ

PUHEENJOHTAJA

Hannu Melin, p. 040 773 5767
hannu.melin@gmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA

Marjatta Partanen, p. 050 341 7940
marjatta.partanen@gmail.com

SIHTEERI,
TIEDOTUS
ASIAT

Merja Mustonen, p. 050 337 8460
merja.mustonen@joensuu.fi

VIESTINTÄRYHMÄ

Merja Mustonen, p. 050 337 8460
merja.mustonen@joensuu.fi
Hannu Melin, p. 040 773 5767
hannu.melin@gmail.com
Arja Manninen, p. 040 730 7524
arja.anita@hotmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239
liisa.oura@gmail.com
Risto Paanala, p. 045 638 3347
ristopla@elisanet.fi

JÄSENASIAT

Arja Manninen, p. 040 730 7524
arja.anita@hotmail.com

TALOUSASIAT

Kirsi Karjalainen, p. 040 512 9585
kirsi.karjalainen@uef.fi

WWW- JA FACEBOOK-SIVUT

Risto Paanala, p. 045 638 3347
ristopla@elisanet.fi

MAANKÄYTTÖSUUNNITELMAT

Eero Oura, p. 045 260 8551
eero.oura@gmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239
liisa.oura@gmail.com
Risto Paanala, p. 045 638 3347
ristopla@elisanet.fi

TURVALLISUUSVASTAAVA

Ilkka Raittila, p. 0400 137 753
ilkka.raittila@gmail.com

LYKYNLAMPI

Marjatta Partanen, p. 050 341 7940
marjatta.partanen@gmail.com

LAPSET, PERHEET

Eija Sollo, p. 0500 950 996
eija.sollo@pp.inet.fi
Taina Kuivalainen,
taina.kuivalainen@gmail.com
Heli Kauppinen
Kaisa Koskinen

HIIHTO

 

 

 


- aikuisten hiihtokoulut
- suksien voitelu Lykynlammella

Hannu Melin, p. 040 773 5767
hannu.melin@gmail.com
Jukka Nieminen, p. 0400 682 071 
j.niemi@hotmail.com (Pyhäsaarihiihto)
Eija Sollo, p. 0500 950 996
eija.sollo@pp.inet.fi

Toivo Turunen , Future Club,
p. 0400 375 070
toivo.turunen@gmail.com

RETKILUISTELULiisa Oura, p. 040 829 4239
liisa.oura@gmail.com

RETKEILY, VAELLUKSET
- (päivä)retket
- vaellukset
- Lapin retket ja vaellukset

Liisa Oura, p. 040 829 4239
liisa.oura@gmail.com
Eero Oura, p. 045 260 8551
eero.oura@gmail.com
Tuula Turunen, p. 050 372 6242
thturunen@gmail.com
Martti Sivonen
Juha Tiainen
 p. 050 527 4150
juhaolli@gmail.com
Maria Siltakorpi p. 045 6319882
m_siltakorpi@hotmail.com 

GEOKÄTKÖILY

Annu Jantunen,
annu.jantunen@gmail.com

FRISBEEGOLF

Markku Penttonen,
p. 0400 718 767

POLKUJUOKSU

Laura Pastinen, 
lpastinen@hotmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239
liisa.oura@gmail.com

Eini ja Antti Eronen (Juuka)

MELONTA

Eero Oura, p. 045 260 8551
eero.oura@gmail.com
Katri Tiainen
Rauno Asikainen
 

Joensuun Kauhojat

SOUTU

Toivo Turunen , Future Club, p. 0400 375 070,
toivo.turunen@gmail.com

PYÖRÄILY

Hannu Melin, p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Merja Mustonen, p. 050 337 8460
merja.mustonen@joensuu.fi
Marjatta Partanen, p. 050 341 7940,
marjatta.partanen@gmail.com
Kari Kettunen
p. 050 554 5133,
kj.kettunen@gmail.com

KUHAMAJA

Martti Ossi, p. 040 536 7298,
ossimartti@gmail.com, Vastaava
Pentti Sinisalo,
Tapani Ryynänen,
Jorma Kinnunen,
Veijo Jääskeläinen,
Tyyne Laitinen

KUHAMAJA
-avaimet

JA

RETKEILYVÄLINEET
- avaimet, lainaustoiminta,
varastojen kunnossapito

Kari Kettunen, Varastovastaava
p. 050 5545133
kj.kettunen@gmail.com
Martti Ossi, p. 040 536 7298,
ossimartti@gmail.com
Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com
Hannu Melin , p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Ilkka Raittila, p. 0400 137 753,
ilkka.raittila@gmail.com
Pirjo Saukkonen, p. 040 509 0705,
pirjohsaukkonen@gmail.com

TAPAHTUMIEN JÄRJESTELYIHIN TARVITAAN VASTUUHENKILÖIDEN LISÄKSI VAIHTELEVA JOUKKO MUITA TALKOOLAISIA.

ILMOITTAUDU AJOISSA TAPAHTUMATALKOOLAISEKSI KO. VASTUUHENKILÖLLE.
MYÖS TEKSTIVIESTI KÄY !

<<sivun alkuun