Joensuun Latu ry:n johtokunta v. 2018

Kysy kirjepostiosoitetta (=kotiosoitetta) alla olevilta johtokunnan jäseniltä!

Nimi

Sähköposti

Puhelin

Hannu Melin,
puheenjohtaja

hannu.melin@gmail.com

040 773 5767

Liisa Oura,
varapuheenjohtaja

liisa.oura@gmail.com

040 829 4239

Merja Mustonen,
sihteeri

merja.mustonen@joensuu.fi

050 337 8460

Heini Kauppinen

heinikatriina@gmail.com 

050 468 9721

Jukka Nieminen

j.niemi@hotmail.com

0400 682 071

Eero Oura

eero.oura@gmail.com

045 260 8551

Marjatta Partanen

marjatta.partanen@gmail.com

050 341 7940

Martti Sivonen

sivonenmartti@gmail.com

050 411 6076

Tuula Turunen

thturunen@gmail.com

050 372 6242

Ari Halinen,
varajäsen

ari.halinen@kolumbus.fi

0500 223 623

Martti Ossi,
varajäsen

ossimartti@gmail.com

040 536 7298

 

TAPAHTUMIEN JÄRJESTELYIHIN TARVITAAN VASTUUHENKILÖIDEN LISÄKSI VAIHTELEVA JOUKKO MUITA TALKOOLAISIA.

ILMOITTAUDU AJOISSA TAPAHTUMATALKOOLAISEKSI KO. VASTUUHENKILÖLLE. MYÖS TEKSTIVIESTI KÄY !