Johtokunta 2018

 

Joensuun Latu ry:n johtokunta v. 2018

Tehtävä

Nimi

Sähköposti

Puhelin

Puheenjohtaja

Hannu Melin

hannu.melin@gmail.com

040 773 5767

 

Merja Mustonen

merja.mustonen@jns.fi

050 337 8460

 

Heini Kauppinen

heinikatriina@gmail.com 

050 468 9721

 

Jukka Nieminen

j.niemi@hotmail.com

0400 682 071

 

Eero Oura

eero.oura@gmail.com

045 260 8551

 

Liisa Oura

liisa.oura@gmail.com

040 829 4239

 

Marjatta Partanen

marjatta.partanen@gmail.com

050 341 7940

 

Martti Sivonen

martti.sivonen@netti.fi

050 411 6076

 

Tuula Turunen

thturunen@gmail.com

050 372 6242

 

Ari Halinen, varajäsen

ari.halinen@kolumbus.fi

0500 223 623

 

Martti Ossi, varajäsen

ossimartti@gmail.com

040 536 7298

 

TAPAHTUMIEN JÄRJESTELYIHIN TARVITAAN VASTUUHENKILÖIDEN LISÄKSI VAIHTELEVA JOUKKO MUITA TALKOOLAISIA.

ILMOITTAUDU AJOISSA TAPAHTUMATALKOOLAISEKSI KO. VASTUUHENKILÖLLE. MYÖS TEKSTIVIESTI KÄY !