Yhteys- ja vastuuhenkilöitä 2017

TEHTÄVÄ

YHTEYSHENKILÖITÄ

PUHEENJOHTAJA,
YHDISTYSASIAT

Liisa Oura, pj. p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA,
JÄSENASIAT
Arja Manninen , vpj.p. 040 730 7524
arja.anita@hotmail.com
SIHTEERI,
TIEDOTUS
ASIAT
- jäsentiedotus
Merja Mustonen, p. 050 337 8460
merja.mustonen@jns.fi
TALOUS/ RAHASTONHOITOKirsi Karjalainen , p. 040 512 9585,
kirsi.karjalainen@uef.fi

VERKKOTIEDOTUS

 

MAANKÄYTTÖ-
SUUNNITELMAT

Risto Paanala, p. 045 638 3347,
ristopla@elisanet.fi

Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Liisa Oura, pj. p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com

TURVALLISUUSVASTAAVAIlkka Raittila, p. 0400 137 753,
ilkka.raittila@cmail.com
LYKYNLAMPI
- kahvion ylläpito

Marjatta Partanen, p. 050 341 7940,
marjatta.partanen@gmail.com

LAPSET, PERHEET
- Muumien hiihto- ja
  ohjaajakoulutus

Taina Kuivalainen, 040 7079 790,
taina.kuivalainen@gmail.com
Eija Sollo, 0500 950 996,
eija.sollo@kotikone.fi

HIIHTO
- hiihtotapahtumat
-
- aikuisten hiihtokoulut
- suksien voitelu ja sen ohjaus

Hannu Melin , p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com

Toivo Turunen , Future Club, p. 0400 375 070,
toivo.turunen@gmail.com

RETKEILY, VAELLUKSET
- päiväretket
- retket, vaellukset
- Lapin matkat

 

 

 

 

-Yhteydenpito opiskelijoihin
(Liisa, Arja ja Eero)

Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Arja Manninen, p. 040 730 7524,
arja.anita@hotmail.com
Ari Halinen, p. 0500 223 623
ari.halinen@kolumbus.fi
Martti Sivonen, p. 050 411 6076
martti.sivonen@netti.fi
Tuula Turunen, p. 050 372 6242
thturunen@gmail.com
Hannu Melin , p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Riikka Turunen, p. 050 379 8099,
riikkaturunen17@gmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com
Juha Tiainen
Juho Varpukoski
​Maria Siltakorpi
GEOKÄTKÖILYAnnu Jantunen,
annu.jantunen@gmail.com
FRISBEEGOLF

Markku Penttonen,
p. 0400 718 767

MELONTA

Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com
Ari Halinen, p. 0500 223 623
ari.halinen@kolumbus.fi
Joensuun Kauhojat

SOUTUToivo Turunen , Future Club, p. 0400 375 070,
toivo.turunen@gmail.com
PYÖRÄILYHannu Melin , p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Arja Manninen, p. 040 730 7524,
arja.anita@hotmail.com
KUHAMAJA
-kunnossapito
Martti Ossi, p. 040 536 7298,
ossimartti@gmail.com
Jorma Kinnunen,
Tapani Ryynänen,
Pentti Sinisalo,
Kyösti Thum 

Veijo Jääskeläinen​

KUHAMAJA
-avaimet

 

RETKEILYVÄLINEET
- lainaustoiminta, varaston
kunnossapito, avaimet

Martti Ossi, p. 040 536 7298,
ossimartti@gmail.com
Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com
Kari Kettunen, p. 050 5545133
kj.kettunen@gmail.com
(vain Sepänkatu 44 A varasto)
Hannu Melin , p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Ilkka Raittila, p. 0400 137 753,
ilkka.raittila@gmail.com
Pirjo Saukkonen, p. 040 509 0705,
pirjohsaukkonen@gmail.com

TAPAHTUMIEN JÄRJESTELYIHIN TARVITAAN VASTUUHENKILÖIDEN LISÄKSI VAIHTELEVA JOUKKO MUITA TALKOOLAISIA.

ILMOITTAUDU AJOISSA TAPAHTUMATALKOOLAISEKSI KO. VASTUUHENKILÖLLE.
MYÖS TEKSTIVIESTI KÄY !

<<sivun alkuun