Yhteys- ja vastuuhenkilöitä 2018

TEHTÄVÄ

YHTEYSHENKILÖITÄ

PUHEENJOHTAJA

Hannu Melin, p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com

VARAPUHEENJOHTAJA

Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com

SIHTEERI,
TIEDOTUS
ASIAT
- jäsentiedotus

Merja Mustonen, p. 050 337 8460
merja.mustonen@joensuu.fi

VIESTINTÄRYHMÄ

Merja Mustonen, p. 050 337 8460
merja.mustonen@jns.fi
Hannu Melin , p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Arja Manninen, p. 040 730 7524
arja.anita@hotmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com
Risto Paanala, p. 045 638 3347,
ristopla@elisanet.fi

JÄSENASIAT

Arja Manninen, p. 040 730 7524
arja.anita@hotmail.com

TALOUSASIAT

Kirsi Karjalainen , p. 040 512 9585,
kirsi.karjalainen@uef.fi

WWW- JA FACEBOOK-
SIVUJEN PÄÄKÄYTTÄJÄ

Risto Paanala, p. 045 638 3347,
ristopla@elisanet.fi

MAANKÄYTTÖSUUNNITELMAT

Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com

TURVALLISUUSVASTAAVA

Ilkka Raittila, p. 0400 137 753,
ilkka.raittila@cmail.com

LYKYNLAMPI
- kahvion ylläpito

Marjatta Partanen, p. 050 341 7940,
marjatta.partanen@gmail.com

LAPSET, PERHEET
- Muumien hiihto- ja
  ohjaajakoulutus

 

HIIHTO
- hiihtotapahtumat

 

 


- aikuisten hiihtokoulut
- suksien voitelu Lykynlammella

Hannu Melin , p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Jukka Nieminen, p. 0400 682 071 
j.niemi@hotmail.com (Pyhäsaarihiihto)
Martti Sivonen, p. 050 411 6076
sivonenmartti@gmail.com

Toivo Turunen , Future Club,
p. 0400 375 070,
toivo.turunen@gmail.com

RETKEILY, VAELLUKSET
- (päivä)retket
- vaellukset
- Lapin retket ja vaellukset

Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Arja Manninen, p. 040 730 7524,
arja.anita@hotmail.com
Tuula Turunen, p. 050 372 6242
thturunen@gmail.com
Juha Tiainen p. 050 527 4150
juhaolli@gmail.com
Maria Siltakorpi p. 045 6319882
m_siltakorpi@hotmail.com 

GEOKÄTKÖILY

Annu Jantunen,
annu.jantunen@gmail.com

FRISBEEGOLF

Markku Penttonen,
p. 0400 718 767

POLKUJUOKSU

Laura Pastinen, 
lpastinen@hotmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com

Eini ja Antti Eronen (Juuka)

MELONTA

Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Ari Halinen p. 0500 223 623
ari.halinen@kolumbus.fi 

Joensuun Kauhojat

SOUTU

Toivo Turunen , Future Club, p. 0400 375 070,
toivo.turunen@gmail.com

PYÖRÄILY

Hannu Melin, p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Arja Manninen, p. 040 730 7524,
arja.anita@hotmail.com
Merja Mustonen, p. 050 337 8460
merja.mustonen@jns.fi
Marjatta Partanen, p. 050 341 7940,
marjatta.partanen@gmail.com

KUHAMAJA
-kunnossapito

Martti Ossi, p. 040 536 7298,
ossimartti@gmail.com

KUHAMAJA
-avaimet

 

RETKEILYVÄLINEET
- avaimet, lainaustoiminta, varastojen
kunnossapito

Martti Ossi, p. 040 536 7298,
ossimartti@gmail.com
Eero Oura, p. 045 260 8551,
eero.oura@gmail.com
Liisa Oura, p. 040 829 4239,
liisa.oura@gmail.com
Kari Kettunen, p. 050 5545133
kj.kettunen@gmail.com
(vain Sepänkatu 44 A varasto)
Hannu Melin , p. 040 773 5767,
hannu.melin@gmail.com
Ilkka Raittila, p. 0400 137 753,
ilkka.raittila@gmail.com
Pirjo Saukkonen, p. 040 509 0705,
pirjohsaukkonen@gmail.com

TAPAHTUMIEN JÄRJESTELYIHIN TARVITAAN VASTUUHENKILÖIDEN LISÄKSI VAIHTELEVA JOUKKO MUITA TALKOOLAISIA.

ILMOITTAUDU AJOISSA TAPAHTUMATALKOOLAISEKSI KO. VASTUUHENKILÖLLE.
MYÖS TEKSTIVIESTI KÄY !

<<sivun alkuun