Työryhmät, muita vastuuhenkilöitä (päivitetään helmikuussa)

TYÖRYHMÄ, vetäjä, jäsenet 

HIIHTO, LUISTELU

Hannu Melin (hannu.melin@gmail.com), Pentti Leskinen (hallituksen yhteyshenkilö), Jukka Nieminen

RETKEILY

Tuula Turunen (thturunen@gmail.com), Arja Manninen, Liisa Oura, Tuomas Perkkiö, Pilvi Tapio, Juha Tiainen

LAPIN MATKAT

Eila Partanen (eila.partsu@gmail.com), Eija Sollo (hallituksen yhteyshenkilö), Kirsi Karjalainen

SAUVAKÄVELY, LUMIKENKÄILY

Arja Manninen (arja.anita@hotmail.com), Pilvi Tapio

POLKUJUOKSU

Sointu Hyttinen (sointu.hyttinen@gmail.com), Liisa Oura, Laura Pastinen, Heikki Siivari, Piritta Torssonen

PYÖRÄILY

Sinikka Saavalainen (sinsaavalainen@gmail.com), Merja Mustonen, Marjatta Partanen

MELONTA

Eero Oura (eero.oura@gmail.com), Pentti Leskinen (hallituksen yhteyshenkilö), Rauno Asikainen, Liisa Oura, Kari Reinikainen, Katri Tiainen

LAPSET JA PERHEET

Eija Sollo (eija.sollo@pp.inet.fi), Annu Jantunen, Lauri Kuhmonen, Kirsi Soikkeli, Jenna Tahvanainen, Eija Vänskä

VARUSTEVARASTO

Hannu Melin (hannu.melin@gmail.com), Tanja Perkkiö (hallituksen yhteyshenkilö), Martti Ossi, Eero Oura, Marjatta Partanen

KUHAMAJA

Martti Ossi (ossimartti@gmail.com), Jukka Nieminen (hallituksen yhteyshenkilö), Jorma Kinnunen, Pentti Sinisalo

LYKYNLAMMEN KAHVIO

Marjatta Partanen (marjatta.partanen@gmail.com), Helvi Kotilainen

VIESTINTÄ

Merja Mustonen (mustonenmerjam@gmail.com), Helena Hämynen, Eila Partanen, Marjatta Partanen

LAUSUNNOT

Marjatta Partanen (marjatta.partanen@gmail.com), Sointu Hyttinen

PRO LYKYNLAMPI

Eija Sollo (eija.sollo@pp.inet.fi), Marjatta Partanen, Sinikka Saavalainen, Tuula Turunen


MUITA VASTUUHENKILÖITÄ

JÄSENASIAT

Merja Mustonen, jäsensihteeri 

040 832 7795, mustonenmerjam@gmail.com

TALOUS

Kirsi Karjalainen, rahastonhoitaja

040 512 9585, klakarjalainen@gmail.com

VERKKOSIVUT

Eila Partanen, ylläpitäjä

050 502 8440, eila.partsu@gmail.com

TURVALLISUUS

Sointu Hyttinen, turvallisuusvastaava

050 368 1961, sointu.hyttinen@gmail.com