TYÖRYHMÄ, työryhmän vetäjä, jäsenet

HIIHTO

Hannu Melin, 040 773 5767, hannu.melin@gmail.com

Pentti Leskinen, Jukka Nieminen

RETKEILY

Tuula Turunen, 050 372 6242, thturunen@gmail.com

Pekka Laakkonen, Eero Oura, Liisa Oura, Juha Tiainen

POLKUJUOKSU

Laura Pastinen, 050 405 7881, lpastinen@hotmail.com

Sinikka Saavalainen (hallituksen yhdyshenkilö), Sointu Hyttinen, Liisa Oura, Heikki Siivari, Piritta Torssonen

SAUVAKÄVELY

Arja Manninen, 040 730 7524, arja.anita@hotmail.com

Eija Sollo (hallituksen yhdyshenkilö), Tuula Turunen

PYÖRÄILY

Ilkka Raittila, 0400 137 753, ilkka.raittila@gmail.com 

Sinikka Saavalainen, Merja Mustonen, Marjatta Partanen

MELONTA

Eero Oura, 045 260 8551, eero.oura@gmail.com 

Pentti Leskinen (hallituksen yhdyshenkilö), Rauno Asikainen, Seppo Hirvonen, Liisa Oura, Kari Reinikainen, Katri Tiainen, Joensuun Kauhojien edustaja

LAPSET JA PERHEET

Eija Sollo, 0500 950 996, eija.sollo@pp.inet.fi

Lauri Kuhmonen, Kirsi Soikkeli, Jenna Tahvanainen, Eija Vänskä

VARUSTEVARASTO

Hannu Melin, 040 773 5767, hannu.melin@gmail.com

Martti Ossi, Eero Oura, Marjatta Partanen, Tanja Perkkiö

KUHAMAJA

Jukka Nieminen, 0400 682 071, j.niemi@hotmail.com 

Jorma Kinnunen, Martti Ossi, Kyösti Mäkinen, Tapani Ryynänen, Pentti Sinisalo, Kyösti Thum

LYKYNLAMMEN KAHVIO

Marjatta Partanen, 050 3417940, marjatta.partanen@gmail.com

Helvi Kotilainen

VIESTINTÄ

Merja Mustonen, 040 832 7795, mustonenmerjam@gmail.com

Eila Partanen, Marjatta Partanen, Tanja Perkkiö

MAANKÄYTTÖSUUNNITELMAT

Marjatta Partanen, 050 3417940, marjatta.partanen@gmail.com 

Eero Oura, Liisa Oura, Ilkka Raittila

JOENSUUN LATU 70 VUOTTA

Marjatta Partanen, 050 341 7940, marjatta.partanen@gmail.com

Kirsi Karjalainen, Merja Mustonen, Jukka Nieminen, Eija Sollo, Tuula Turunen

MUITA VASTUUHENKILÖITÄ

JÄSENASIAT

Arja Manninen, jäsensihteeri 

040 730 7524, arja.anita@hotmail.com

TALOUS

Kirsi Karjalainen, rahastonhoitaja

040 512 9585, klakarjalainen@gmail.com

VERKKOSIVUT

Eila Partanen, ylläpitäjä

050 502 8440, eila.partsu@gmail.com

TURVALLISUUS

Ilkka Raittila, turvallisuusvastaava

0400 137 753, ilkka.raittila@gmail.com